01 Mar 2022 Популярное 2 min. to read

Безкоштовні консультації щодо правил оформлення статусу біженця у США і Канаді

MAforUA.com – громадська ініціатива від мешканців Массачусетса для біженців з України.

Якщо ви, чи ваші рідні – громадяни України із зон військового конфлікту в Україні, і якщо зараз ви знаходитесь на території Євросоюзу чи Швейцарії, то ви можете претендувати на отримання статусу біженця у США чи Канаді

Разом з цим, не всі члени сім’ї, що претендують на статус біженця повинні мати українське громадянство.


Ви можете записатися на індивідуальну консультацію і співробітник інформаційного проекту Welcome to Massachusetts, розповість вам про деталі логістики та процес загалом.


В особливих випадках вам допоможуть заповнити форму англійською чи французькою мовами, і/або допоможуть зв’язатися з офіційними представниками міграційної служби Канади або спеціалістом, що курує питання імміграції до США.

Ці консультації – громадська ініціатива співробітників інформаційного проекту Welcome to Massachusetts, і ВСІ консультації надаються БЕЗКОШТОВНО.

Консультації проходять англійською та російською мовами, а також за потребою українською. Для заповнення, будь-ласка, ознайомтесь із нашими публікаціями і прес-релізами, а також на сторінці у Facebook.

Sign up for a consultation

У дайджесті iLike.Boston ми періодично випускаємо оновлений матеріал щодо надання статусу біженця, або з’єднання сімей у США та Канаді.


Підписуйтесь на наші новини у Facebook, щоб вчасно отримувати сповіщення щодо оновлення у правилах прийому біженців у США і Канаді та змінах у імміграційному законодавстві.


Увага! Ми дотримуємося політики приватності і протоколу обробки даних, згідно законодавству США і Канади. Будь-ласка, не відправляйте нам копії документів, фотографії і т.д. поштою, чи через інтернет. За необхідністю вам буде надано окремий канал передачі документів, або інструкції по їх завантаженню на офіційних сайтах. Дякую!